Sve je spremno za 11. Hoomstock
20.07.2016. 09:36
Preostalo je još točno mjesec dana do 11. Hoomstocka, humanitarnog rock festivala kojeg organizira Humska udruga mladih iz Huma na Sutli za 19. i 20. kolovoza.
Od ranije su poznati svi izvođači koji će nastupati na festivalu, a sada se zna i raspored po danima. Tako će u petak 19.8. svirati Majke, Gatuzo, M.O.R.T., Mnogi drugi i Social Blue, dok će u subotu 20.8. stageom zavladati TBF, Kawasaki 3p, Kandžija i Gole žene, Breakdown! i Tight Grips.
Od 15.7. nova cijena festivalske ulaznice iznosi svega 60 kn u pretprodaji, a od 15.8. do festivala će iznositi 70 kn. U prodaju će biti puštene i jednodnevne karte, a one će se prodavati isključivo na ulazu.
Festivalske ulaznice se mogu kupiti putem sustava Entrio ili u Zagorju - Krčma Polanović (Zabok), Barrock (Krapina), Pivnica Cantina i Prijatelj (Hum na Sutli).
U sklopu festivala, u suradnji s Hemmensom organiziran je i kamp za posjetitelje. Kamp će biti besplatan za sve s festivalskom kartom, a sve što se treba napraviti je prethodno rezervirati svoje mjesto na mail adresu: sinisa@hoomstock.com.
U suradnji s Potočki prometom organiziran je prijevoz iz Zagreba i Varaždina. Prvi autobus za svaku rutu za svaki dan je besplatan, a svoje mjesto možete također rezervirati na mail adresu: sinisa@hoomstock.com s napomenom da li ćete i kampirati. Ovisno o interesu, uvodit će se dodatne linije. Polasci iz Zagreba i Varaždina su u 16:30, a povratak je u 4:00.
LINIJA 1 - Zagreb autobusni kolodvor - Zabok - Krapinske Toplice - Pregrada - Hum na Sutli.
LINIJA 2 - Varaždin gl. kolodvor - Ivanec - Lepoglava - Golubovec - Krapina - Đurmanec - Hum na Sutli.